Group Pack Sp. z o.o. to polskie przedsiębiorstwo działające od 1991 roku w branży artykułów służących do utrzymania czystości.

Jesteśmy producentami zmywaków kuchennych, gąbek do kąpieli, druciaków metalowych najwyższej jakości. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę produktów niezbędnych w każdym domu takie jak folia aluminiowa i spożywcza, artykuły do pieczenia, szeroką gamę ściereczek, woreczki do przechowywania żywności, worki na śmiecie, mopy.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty linię produktową Professional dedykowaną do branży HoReCa.

Dla naszych odbiorców w kraju i zagranicą produkujemy obecnie kilkadziesiąt marek własnych dostosowując surowce, kolorystykę oraz rozmiary produktów do wymogów klienta.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwala nam na realizację życzeń najbardziej wymagających klientów. Do grona naszych odbiorców zaliczane są sieci handlowe, hurtownie oraz firmy specjalizujące się w obsłudze branży gastronomicznej.

Nasze produkty docierają zarówno na rynek krajowy jak i rynki Rosji, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Gruzji, Armenii, Finlandii,  Rumunii i Anglii.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych klientach, aby nasze działania pozwoliły Państwu osiągnąć pełną satysfakcję we wzajemnych kontaktach handlowych.

Prezes zarządu Tomasz Chrząszcz

GROUP PACK Sp. z o.o., ul. Polna 58, 83-330 Żukowo, POLAND