O Firmie

PPH Group Pack Sp. z o.o. to gdańskie przedsiębiorstwo działające od 1990 roku w branży artykułów służących do utrzymania czystości. Specjalizujemy się w produkcji wielu rodzajów ścierek, gąbek do kąpieli i zmywaków kuchennych, konfekcji folii aluminiowej oraz spożywczej, różnego rodzaju pergaminów i półpergaminów jak również woreczków do żywności itp. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam również produkcję druciaków metalowych.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację życzeń najbardziej wymagających klientów. Do grona naszych odbiorców zaliczane są sieci handlowe tak w kraju jak i za granicą, sieci detaliczne, hurtownie oraz firmy specjalizujące się w obsłudze branży gastronomicznej.

Nasze produkty docierają zarówno na rynek krajowy jak i rynki Rosji, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii,  Rumunii i Anglii. W celu ułatwienia zakupów  naszym odbiorcom z Federacji Rosyjskiej przeprowadziliśmy certyfikację naszych wyrobów zgodnie z wymogami GOST jak również świadectw higieny rosyjskiej.

Poczynione w ostatnim okresie inwestycje pozwoliły nam na wprowadzenie naszej wiodącej obecnie marki LUX, której jakość i nowoczesne wzornictwo opakowań zostało zauważone i docenione przez klientów. Dla naszych klientów w kraju i zagranicą produkujemy obecnie kilkanaście marek własnych.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych klientach, aby nasze działania pozwoliły Państwu osiągnąć pełną satysfakcję we wzajemnych kontaktach handlowych.

Prezes zarządu
Tomasz Chrząszcz

 

Adres firmy

Group Pack Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
ul. Polna 58, 83-330 Żukowo